Helen Doron rekrutuje w całej Polsce

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Helen Doron

Helen Doron English, szkoły językowe oferujące zajęcia dla dzieci w wieku od 3 miesięcy do 12 lat oraz dla młodzieży do 18 roku życia kontynuuje rekrutację kandydatów na franczyzobiorców. Obecnie w Polsce działa około 200 placówek.

Jeśli chodzi o plany rozwoju na rok 2015, to poszukiwani są partnerzy w całej Polsce. Szacujemy, że zapotrzebowanie na nowe szkoły jest w około 145 polskich miastach. W ramach sieci mamy już multifranczyzobiorców. Najczęściej do współpracy zgłaszają się przedstawiciele biznesu oraz angliści – mówi Bartosz Wilk, Poland Representative.

To co jest unikatowe w przypadku konceptu Helen Doron English to fakt, że jest to największa na świecie sieć szkół dla dzieci, z autorską metodą nauczania.

W Polsce działamy od ponad 15 lat, zaś na świecie od 30. Szkoła jest obecna w 34 krajach na 5 kontynentach. Naszym partnerom oferujemy profesjonalne wsparcie organizacyjne, szkoleniowe oraz promocyjne – dodaje Bartosz Wilk.

Helen Doron English to metoda, pozwalająca opanować dziecku język angielski na wysokim poziomie. Daje gwarancję realizacji przemyślanej koncepcji metodycznej i konsekwentnej nauki języka angielskiego, aż do osiągnięcia wybranego poziomu językowego.

INK

Więcej informacji dotyczących współpracy na stronie: http://helendoron.pl/zaloz-szkole

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram