Hasło do sukcesu – Gruby Benek rozdaje nagrody

Data dodania: 30 marca 2018
Kategoria:
Foto: Gruby Benek
Hasło do sukcesu – Grupy Benek rozdaje nagrody

Technologia dotąd stosowana tylko przez największych światowych graczy, wkracza do rodzimej sieci restauracji. 

Nowoczesne rozwiązanie wi-fi, rozpoznające abonenta i łączące się z nim automatycznie bez względu na to, w którym miejscu się on znajdzie, bez konieczności wpisywania hasła ponownie, wprowadza we wszystkich swoich lokalach Ogólnopolska Sieć Pizzerii Gruby Benek. Z tej okazji zorganizowała ona dla klientów konkurs, którego zwycięzca będzie autorem hasła do wi-fi dla całej sieci i otrzyma cenne nagrody.

To już ostatni moment na wzięcie udziału w konkursie organizowanym przez polską sieć restauracji. Każdy może zostać autorem unikalnego, kojarzonego z siecią hasła do wi-fi, które będzie obowiązywać w całej Polsce i otrzymać cenne nagrody. Do wygrania zestawy gier (Halo 5, Forza Motorsport 7, Gears of War 4) oraz darmowe pizze.

Konkurs jest ukłonem w stronę klientów, którzy mają realny wpływ na to, co dzieje się w ich ulubionej restauracji. Tym razem mają oni szansę kształtować jeden z najnowocześniejszych systemów sieci wi-fi w kraju.

Zastosowanie specjalistycznych routerów oraz systemów informatycznych powoduje, że klienci przemieszczający się pomiędzy lokalami nie będą musieli za każdym razem wpisywać hasła, bo wszędzie będzie ono takie samo.

Wystarczy, że raz zalogują się do wi-fi w jednej z restauracji Grubego Benka, a ich telefon lub komputer będzie automatycznie łączył się ponownie z siecią, bez względu na to, w której restauracji w Polsce akurat się znajdą.

To rzadkie rozwiązanie. W naszym kraju stosuje je niewiele podmiotów - zwykle restauracje należące do największych sieci gastronomicznych (Mcdonald, KFC, Subway). Gruby Benek to pierwsza rodzima sieć pizzerii, która wdrożyła tę technologię.

Żeby wziąć udział w konkursie wystarczy dokonać zakupu wybranego produktu w sieci restauracji Gruby Benek, podać numer paragonu (jego wartość może być dowolna), numer telefonu oraz propozycje hasła wi-fi. Zgłoszenia można kierować na dedykowanym landing page’u http://wifi.grubybenek.pl. Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest na tej samej stronie. Konkurs trwa do 31 marca, do godz. 23:59. Jego zwycięzców poznamy 7 kwietnia.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram