Hamburger z Da Grasso

Autor: Redakcja
Data dodania: 15 września 2011
Kategoria:

Największa w Polsce sieć pizzerii i restauracji wprowadza do menu specjały kuchni USA, takie jak pizza na grubym cieście, amerykański hamburger czy pieczone żeberka.

Da Grasso w ostatnim czasie bardzo dużą wagę przykłada do rozwoju swojej oferty. Wprowadziło już potrawy charakterystyczne dla kuchni meksykańskiej oraz greckiej. Teraz przyszedł czas na specjały kulinarne ze Stanów Zjednoczonych.

- Kontynuując cykl Smaków Da Grasso, postanowiliśmy wprowadzić do menu różnorodną i smaczną kuchnię amerykańską. Nasza nowa propozycja jednoczy w sobie wpływy wielu kuchni. Do menu wybraliśmy trzy charakterystyczne amerykańskie dania – powiedziała Magdalena Piróg, wiceprezes zarządu Da Grasso.

Da_Grasso_żeberkaWe wszystkich lokalach sieci Da Grasso spróbować można już soczystego, wołowego hamburgera ze świeżym pomidorem, ogórkiem konserwowym i aromatyczną cebulką, przyprawionego oryginalnym sosem hamburgerowym. Do amerykańskich przysmaków oferowanych w Da Grasso należy także pizza na grubym, puszystym cieście z salami podawana z ketchupem oraz żeberka pieczone na złoto, serwowane z sosem barbecue, w zestawie z dwiema chrupiącymi kromkami pieczywa czosnkowego. Nowe dania dostępne są zarówno na miejscu w pizzeriach i restauracjach, jak również na wynos i w dowozie. Menu Smaki Da Grasso USA sprzedawane jest wyłącznie w zestawach z 0,5-litrową Pepsi i dodatkami.

Zachętą dla klientów do próbowania nowych w menu dań ma być konkurs, w którym wygrać można wycieczkę do Stanów Zjednoczonych.

Sieć Da Grasso tworzą restauracje, pizzerie premium, pizzerie oraz punkty typu express (bez sali konsumpcyjnej) – łącznie jest ich ponad 210 w 150 miastach Polski. Niemal wszystkie lokale prowadzone są przez franczyzobiorców. Tylko od początku tego roku otwarto 12 placówek.

Zobacz nasz katalog sieci franczyzowych i upewnij się która franczyza będzie dla Ciebie najlepsza.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram