Halo Pizza stawia na lokale własne

Autor: Redakcja
Data dodania: 22 kwietnia 2012
Kategoria:
smallpizza1

Spółka Pro-Inwest, właściel Halo Pizza, bierze pod uwagę rezygnację z udzielania franczyzy w ramach sieci pizzerii. Firma planuje kolejne otwarcia w Krakowie, Warszawie i Wrocławiu. Będą to lokale własne i ruszą prawdopodobnie w przyszłym roku.

Aktualnie w ramach sieci Halo Pizza działa 7 lokali, m.in. w Radomiu i Sosnowcu. Pod koniec ubiegłego roku miały miejsce ostatnie otwarcia - dwie pizzerie powstały w Poznaniu. Jak dotąd wszystkie lokale sieci działają na zasadzie udzielonej franczyzy.

Ze względu na słabą koniunkturę i problemy z utrzymaniem standardów w ramach prowadzonych lokali zastanawiamy się nad wycofaniem z udzielania franczyzy. Aktualnie jesteśmy w trakcie finalizacji rozmów na temat kolejnych pizzerii Halo Pizza, m.in. w Krakowie, Warszawie i we Wrocławiu. Będą to lokale własne i ruszą w przyszłym roku - powiedział Artur Kordoński, dyrektor zarządzający siecią Halo Pizza.

Koncept Halo Pizza jest przykładem na to, jak istotne jest by marka, która zamierza rozwijać się poprzez franczyzę, miała ugruntowaną pozycję i była rozpoznawalna wśród konsumentów. Brak tego czynnika powoduje, że nie ma wypracowanych podstaw na których mogą wzorować się franczyzobiorcy. Dlatego pomysł otwarcia placówek własnych pozwoli wypracować solidne know – how dla dalszego rozwoju.

Marta Rolka

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 30 listopada 2022
Polacy chcą żyć zdrowo, przedsiębiorcy mogą na tym zarobić
Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram