Gwiazdy sportu przyciągają klientów do marek

Data dodania: 17 lipca 2014
Autor: Redakcja
Kategoria:
Gwiazdy sportu przyciągają klientów do marek; Foto: 50 Style

Łowca bramek w reprezentacji Polski w piłce nożnej oraz twarz marki 50 style -Tomasz Frankowski szykuje się do spotkania z fanami w Lublinie. 

W maju br. Tomasz Frankowski został twarzą marki 50 style, która buduje swoją pozycję poprzez rozwój sieci sklepów franczyzowych. Gwiazda sportu pojawiła się już w pierwszych materiałach reklamowych brandu, które zaprezentowano tuż przed startem Mistrzostw Świata w piłce nożnej. W najbliższym czasie planowane są kolejne działania z jego udziałem. 21 lipca Tomasz Frankowski spotka się ze swoimi fanami w sklepie 50 style w C.H. Atrium Felicity w Lublinie.

Właściciele marki planują, że w tym roku pojawi się 15 kolejnych sklepów franczyzowych. Jak mówił nam wcześniej Tomasz Stawski, kierownik ds. rozwoju franczyzy od początku tego roku zostało uruchomiono 5 nowych sklepów.

Od początku 2014 roku otworzyliśmy 5 sklepów franczyzowych 50 Style - w Żarach, Bełchatowie, Chrzanowie, Tomaszowie Mazowieckim oraz Jaśle. Do końca roku przewidujemy uruchomienie kolejnych 10 placówek we franczyzie – powiedział nam Tomasz Stawski, kierownik ds. rozwoju franczyzy.

W jego ocenie, brak ciekawej alternatywy dla rozwoju franczyzy w Polsce w segmencie odzieżowym oraz problemy finansowe konkurencji wzmacniają pozycję marki 50 Style.

Stabilność finansowa spółki Marketing Investment Group (MIG), która jest właścicielem znaku towarowego i marki sieci franczyzowej 50 Style, w tych trudnych czasach sprawia, iż w oczach naszych potencjalnych franczyzobiorców jesteśmy postrzegani jako firma godna polecenia, otwierająca nowe perspektywy – zaznaczył kierownik ds. rozwoju franczyzy.

System franczyzowy, w ramach którego zorganizowana została sieć 50 Style, jest modelem depozytowym. Istotą takiej formy współpracy jest zapewnienie potencjalnemu franczyzobiorcy sprawdzonego konceptu działania wraz z niezbędnym zatowarowaniem, przy jednoczesnym ograniczeniu ponoszonych przez niego kosztów.

INK

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram