Guillaume de Colonges prezesem Carreforua w Polsce

Autor: Redakcja
Data dodania: 14 stycznia 2014
Kategoria:
Guillaume de Colonges, Prezes Carrefour Polska

Guillaume de Colonges, Prezes Carrefour Polska

Od nowego roku Guillaume de Colonges objął stanowisko prezesa Carrefour Polska. Ma 45 lat, od 21 pracuje dla koncernu. Zastąpił dotychczasowego prezesa - Jean Anthoine.

Guillaume de Colonges swoją karierę zawodową w Carrefour rozpoczął w 1992 roku we Francji. Ma duże doświadczenie w zarządzaniu przedsiębiorstwem i działalności handlowej. Zajmował stanowiska zarządcze, realizując zadania, min. z zakresu ekspansji oraz przejęć spółek na arenie międzynarodowej.

Po 6 latach pracy został awansowany na dyrektora handlowego dział non-food w Polsce, gdzie odpowiadał m.in za otwarcia pierwszych sklepów Carrefour. Potem został dyrektorem handlowym i logistyki Carrefour w Turcji, a w 2006 roku został dyrektorem ds. rozwoju supermarketów i odpowiadał za przejęcie 86 sklepów. W 2008 roku objął stanowisko COO (Chief Operation Officer) w Tajwanie (63 sklepy), po czym został nominowany na stanowisko prezesa Carrefour w Singapurze i Malezji. W 2010 roku powrócił do Turcji, gdzie jako CEO (Chief Executive Officer) Carrefour zarządzał 245 sklepami.

Guillaume de Colonges jest absolwentem nauk ekonomicznych, ukończył także Advanced Management Program w Harvard Business School w Stanach Zjednoczonych.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram