Guillaume de Colonges prezesem Carreforua w Polsce

Autor: Redakcja
Kategoria:
Guillaume de Colonges, Prezes Carrefour Polska

Od nowego roku Guillaume de Colonges objął stanowisko prezesa Carrefour Polska. Ma 45 lat, od 21 pracuje dla koncernu. Zastąpił dotychczasowego prezesa - Jean Anthoine.

Guillaume de Colonges swoją karierę zawodową w Carrefour rozpoczął w 1992 roku we Francji. Ma duże doświadczenie w zarządzaniu przedsiębiorstwem i działalności handlowej. Zajmował stanowiska zarządcze, realizując zadania, min. z zakresu ekspansji oraz przejęć spółek na arenie międzynarodowej.

Po 6 latach pracy został awansowany na dyrektora handlowego dział non-food w Polsce, gdzie odpowiadał m.in za otwarcia pierwszych sklepów Carrefour. Potem został dyrektorem handlowym i logistyki Carrefour w Turcji, a w 2006 roku został dyrektorem ds. rozwoju supermarketów i odpowiadał za przejęcie 86 sklepów. W 2008 roku objął stanowisko COO (Chief Operation Officer) w Tajwanie (63 sklepy), po czym został nominowany na stanowisko prezesa Carrefour w Singapurze i Malezji. W 2010 roku powrócił do Turcji, gdzie jako CEO (Chief Executive Officer) Carrefour zarządzał 245 sklepami.

Guillaume de Colonges jest absolwentem nauk ekonomicznych, ukończył także Advanced Management Program w Harvard Business School w Stanach Zjednoczonych.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram