Grupa Redan koncentruje się na franczyzie

Autor: Redakcja
Data dodania: 26 lutego 2013
Kategoria:
textilmarketGrupa Redan, zgodnie z przyjętymi na rok 2013 założeniami zamierza rozwijać swoją sieć w oparciu o współpracę z franczyzobiorcami.

Na początku lutego w formacie franczyzowym uruchomiony został nowy salon Top Secret w Środzie Wielkopolskiej. Niebawem do sieci dołączą nowe sklepy TextilMarket w Kamieniu Pomorskim i Gorlicach. Trwają też poszukiwania kolejnych lokalizacji i franczyzobiorców chętnych do poprowadzenia sklepu pod jedną z marek Grupy Redan.

Pod koniec stycznia w Łodzi odbyło się sezonowe spotkanie menagerów Grupy Redan z kierownikami salonów oraz franczyzobiorcami z całej Polski. Rozmawiano o maksymalizacji efektywności współpracy dwóch stron. Celem spotkania było podsumowanie udanego 2012 roku oraz przedstawienie strategii na rok 2013. Zaprezentowano również wiosenną kolekcję odzieży.

Na początku stycznie Grupa Kapitałowa Redan zaprezentowała wstępne wyniki przychodów za 2012 rok, które w odniesieniu do roku 2011 wzrosły o 15%.

Redan SA jest operatorem znanych detalicznych marek odzieżowych: Top Secret, Troll i Drywash oraz sieci dyskontów odzieżowych TextilMarket. Spółka funkcjonuje w ramach Grupy Kapitałowej, która zajmuje się projektowaniem, marketingiem oraz dystrybucją odzieży. Redan zleca swoją produkcję fabrykom w Polsce, Chinach, Indiach Turcji, Korei i Bangladeszu.

W Polsce Grupa Kapitałowa zatrudnia dwa tysiące osób. Sprzedaż prowadzona jest w sieci ponad 500 sklepów detalicznych, w ramach której znajdują się mono i multibrandowe salony oferujące odzież marek Top Secret, Troll i Drywash oraz dyskontowe sklepy Textilmarket. Redan powstał w 1995 roku, a w 2003 roku akcje Spółki zostały dopuszczone do publicznego obrotu na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Spółka aktywnie wspiera Fundację Happy Kids.

Adam Gieras

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram