Grupa Orbis wzmacnia rozwój sieci hotelowej

Autor: Redakcja
Data dodania: 12 marca 2016
Kategoria:

Ewa Bluhm Dyrektorem Operacyjnym ds. Franczyzy  marek Mercure i ibis Family.

Głównym elementem rozwoju Grupy Orbis jest zawieranie umów franczyzowych. W tym celu ma pomoc nowy dyrektor ds. franczyzy sieci Mercure i ibis Family.

 

Grupa Hotelowa Orbis, jako partner strategiczny AccorHotels jest wyłącznym licencjodawcą marek hotelowej tej sieci w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.

Istotnym elementem strategii Grupy jest rozwój poprzez zawieranie umów franczyzowych. Aby ułatwić realizację tego wymagającego przedsięwzięcia, Grupa Hotelowa Orbis w lutym 2016 roku powołała na stanowisko Dyrektora Operacyjnego ds. Franczyzy w rodzinie hoteli ibis Ewę Bluhm, która od początku swojej kariery związana jest z hotelarstwem.

Od lipca 2013 roku sprawowała funkcję Dyrektora Operacyjnego ds. Franczyzy marki Mercure w Polsce, do której właśnie dołączyły marki ekonomiczne. Jednocześnie Bluhm pozostaje Dyrektorem Hotelu Mercure Warszawa Grand, który pod jej rządami stał się jednym z najszybciej rozwijających się obiektów hotelowych stolicy.

Grupa Hotelowa Orbis to największa sieć hoteli w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej  oferująca 19 000 pokoi w ponad 100 obiektach. Orbis jest wyłącznym licencjodawcą marek AccorHotels w 16 krajach, w tym w Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Chorwacji, Czarnogórze, Czechach, Estonii, na Litwie, Łotwie, w Macedonii, Mołdawii, Polsce, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii i na Węgrzech. Hotele działają pod markami Sofitel, Pullman, MGallery by Sofitel, Novotel, Mercure, ibis, ibis Styles i ibis budget. Rozpoznawalne na świecie marki gwarantują jakość usług o zróżnicowanym standardzie od luksusowych hoteli 5-gwiazdkowych po ekonomiczne 1-gwiazdkowe. Strategicznym inwestorem Orbisu jest AccorHotels, wiodący na świecie operator hotelowy.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram