Grupa Muszkieterów: 87 sklep Bricomarché

Autor: Redakcja
Data dodania: 7 lutego 2013
Kategoria:

brico_marcheSieć supermarketów Bricomarché powiększyła się o kolejną placówkę. Nowy sklep otwarto w Tomaszowie Lubelskim.

W 2012 roku do sieci Grupy Muszkieterów dołączyło 8 supermarketów Bricomarché, w tym roku planowane jest podwojenie tej liczby. Dodatkowo spółka realizuje koncepcję tworzenia kompleksów handlowych, tzw. Rynków Muszkieterów. Dlatego w Tomaszowie Lubelskim obok siebie znajdą się dwa supermarkety:  Bricomarché i Intermarché.

Muszkieterowie są obecni w 8 krajach: Polsce, Francji, Belgii, Portugalii i na Bałkanach. Łączna liczba sklepów sieci to prawie 3,5 tysiąca.

W Polsce w skład sieci handlowej Grupy Muszkieterów, zrzeszającej prywatnych przedsiębiorców, wchodzi obecnie 181 supermarketów spożywczych Intermarché oraz 87 sklepów typu dom i ogród Bricomarché.

Aby dołączyć do grupy Muszkieterów, trzeba dysponować kwotą min. 400 tys. zł. oraz pomyślnie zakończyć 6-miesięcznie szkolenie. Spółka nie pobiera opłaty licencyjnej – koszt przystąpienia do sieci jest wkładem do własnego przedsiębiorstwa. Po dwóch latach prowadzenia własnego biznesu, każdy przedsiębiorca może stać się członkiem spółki cywilnej Muszkieterów z siedzibą we Francji i tym samym stać się współwłaścicielem majątku grupy.

Adam Gieras

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram