Grupa Kościuszko buduje kompleks gastronomiczny

Autor: Redakcja
Data dodania: 25 lipca 2008
Kategoria:
Grupa Kościuszko „Polskie Jadło” S.A. tworzy wart 5 mln zł kompleks gastronomiczny przy trasie Warszawa-Katowice.

Nowa inwestycja Jana Kościuszko zakłada budowę kompleksu gastronomiczno-usługowego składającego się z restauracji na 250 klientów, grill-baru oraz karczmy weselnej wraz z częścią hotelarską przeznaczoną do obsługi okolicznościowych imprez zamkniętych dla grup do 250 osób.

Jak mówi Leszek Bronikowski, dyrektor działu operacyjnego GKPJ S.A., inwestycja w Poczesnej jest w tej chwili największą realizacją Spółki. Prace prowadzone mają być w dwóch etapach – w pierwszym, który ma zostać ukończony jeszcze w tym roku, powstanie „karczma” i grill-bar. Po uruchomieniu tych dwóch obiektów Spółka przystąpi do realizacji etapu drugiego polegającego na rozbudowie istniejącego budynku, zwiększenia kubatury i nadania mu formy spichlerza.  - W budynku tym zlokalizowana zostanie tak zwana karczma weselna przeznaczona do obsługi grup okolicznościowych, takich jak wesela, przyjęcia, jak również spotkania integracyjne itp. Planujemy zakończenie tego etapu w połowie roku 2009, w tym też czasie obiekt ten zostanie oddany do użytku. – dodaje Bronikowski, który uważa pozyskanie nieruchomości w tak atrakcyjnej lokalizacji za duży sukces działu operacyjnego.

Grupa Kościuszko „Polskie Jadło” S.A. jest jednym z najlepiej rozpoznawalnych operatorów gastronomicznych w Polsce. Zarządza sieciami restauracji "Polskie Jadło", "Lanczowisko" oraz "Ready&Go", które rozwijane są między innymi w systemie franczyzowo – operatorskim.

Agata Zarębska
25 lipca 2008 r.

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram