Grupa Handlowa PL Plus - już w UOKIK

Autor: Redakcja
Data dodania: 7 listopada 2013
Kategoria:
Foto: sxc.hu

Do UOKIK wpłynął wniosek firm Piotr i Paweł, Bać-Pol i Topaz w sprawie "utworzenia wspólnego przedsiębiorcy pod nazwą Grupa Handlowa PL Plus". Ma to być nowa marka produktów ekonomicznych o nazwie "Lubię".

Bać-Pol, Piotr i Paweł oraz Topaz wspólnie opracowują markę własną w ramach inicjatywy kapitałowej "Grupa Handlowa PL Plus". Ma ona liczyć początkowo ok. 60 (docelowo 120) produktów, dostarczanych przez kilkanaście firm. Na to rozwiązanie musi się jeszcze zgodzić Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Bać-Pol jest jednym z największych dystrybutorów w grupie produktów FMCG w Polsce, operującą głównie w południowo-wschodniej części kraju i na obszarach Polski centralnej i zachodniej. Sieć Piotr i Paweł, liczy obecnie 95 sklepów w 14 województwach. Topaz obok 39 sklepów własnych, ulokowanych na obszarze trzech województw – mazowieckiego, podlaskiego i lubelskiego- ma również sieć franczyzową Topaz Express liczącą 30 placówek.

 

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 30 listopada 2022
Polacy chcą żyć zdrowo, przedsiębiorcy mogą na tym zarobić
Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram