Grupa Dobry Hotel i Best Western budują 5. hotel

Data dodania: 15 kwietnia 2014
Autor: Redakcja
Kategoria:
Wizualizacja Best Western Plus Q Hotel Kraków

Do grupy hotelowej Best Western dołączy czwarty obiekt w Krakowie. Best Western Plus Q Hotel będzie miał 4 gwiazdki, jego budowa już trwa a otwarcie powinno się odbyć jeszcze w tym roku.

Inwestorem jest Grupa Dobry Hotel, która podejmuje współpracę z Best Western już po raz piąty. Hotel będzie położony przy ul. Wygranej, blisko wielofunkcyjnego Centrum Kongresowego ICE, które również ma być ukończone w 2014 r.

Siedmiopiętrowy hotel zaoferuje 154 bogato wyposażone pokoje. W każdym z nich goście znajdą m.in. zestaw do parzenia kawy i herbaty, sejf oraz suszarkę. Hotel będzie miał udogodnienia dla rodzin z dziećmi.

Dla ludzi biznesu zaplanowano trzy w pełni wyposażone multimedialne sale konferencyjne, które można połączyć w jedno, duże (240 m2) pomieszczenie.

- Hotel w Krakowie jest dla nas bardzo ważną inwestycją i przykładamy do niej szczególną wagę. Mamy świadomość, że rynek hotelowy w tym mieście już jest niezwykle bogaty i różnorodny, dlatego zadbamy, aby nasza oferta wyróżniała się na tle konkurencji. Goście będą mogli liczyć m.in. na wyśmienite śniadania, doskonały serwis oraz bogate wyposażenie pokoi - mówi Daniel Łukaszewicz, Business Development Director w Grupie Dobry Hotel. - Cenimy sobie współpracę z Best Western, która niewątpliwie jest dla nas korzystna z punktu widzenia biznesu. Jest to marka rozpoznawalna zarówno przez polskich jak i zagranicznych turystów, a jej wysokie standardy często decydują o wyborze hotelu przez gości - dodał.

- Best Western systematycznie rozwija swoją ofertę w miastach kluczowych dla polskiego rynku hotelarskiego. Kraków jest jednym z najpopularniejszych kierunków podróży w Polsce, dlatego nasze portfolio może być tam bardzo bogate - mówi Gheorghe Marian Cristescu, Dyrektor Best Western w Polsce. - Jesteśmy przekonani, że goście szybko docenią podwyższony standard hotelu Best Western Plus Q - dodał.

Obiekt jest piątą inwestycją, którą pod szyldem Best Western realizuje Grupa Dobry Hotel. Jest to również drugi hotel, jaki powstaje pod marką Q – pierwszym był Best Western Plus Q Hotel Wrocław. Grupa, która specjalizuje się w obsłudze gości z segmentu biznesowego, zamierza dalej rozwijać tę markę. W najbliższych latach hotele ze znakiem Q zostaną uruchomione w największych miastach Polski.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram