Gruby Benek ma w każdym lokalu to samo hasło do wifi

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: materiały prasowe

Michał Płonka wygrał konkurs na hasło dostępu do wifi, które będzie obowiązywało we wszystkich restauracjach sieci Gruby Benek. W Polsce, poza lokalami globalnych marek, jedno hasło we wszystkich restauracjach sieci jest rzadko spotykanym rozwiązaniem.

W konkursie nagrodzono blisko 50 osób z całej Polski, klientów sieci Gruby Benek. Otrzymały one pizze, a najbardziej kreatywni również gry na konsole. Zwycięskie hasło brzmi "grubyinternet".

- Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem, prawdę mówiąc nie spodziewaliśmy się takiego odzewu - mówi Mateusz Szewczyk, prezes zarządu sieci Gruby Benek - To potwierdziło nasze wcześniejsze obserwacje, które wskazywały na to, że klienci stają się coraz bardziej wymagający. Oczekują już nie tylko dostępu do darmowego internetu, ale też maksymalnego ułatwienia w korzystaniu z sieci. Dlatego to rozwiązanie spotkało się z bardzo dobrym przyjęciem – podkreśla prezes.

Zastosowanie nowoczesnej technologii spowoduje, że wystarczy by klient tylko raz zalogował się do wifi dostępnego w pizzerii Gruby Benek. Potem, bez względu na to, w którym lokalu na terenie się znajdzie, sieć rozpozna go i połączy się z jego telefonem bądź komputerem automatycznie.

W Polsce takie rozwiązanie stosuje niewiele podmiotów - zwykle są to restauracje należące do globalnych gigantów (McDonald's, KFC, Subway). Gruby Benek to pierwsza rodzima sieć pizzerii, która wdrożyła tę technologię. Jest ona bardzo wygodna dla użytkowników, którzy nie muszą już przy każdej wizycie, bez względu na to, w którym lokalu na terenie kraju się znajdą, wyszukiwać jej ponownie i wpisywać hasło.

Informacja na temat oferty współpracy z Gruby Benek znajduje się w naszej bazie systemów sieciowych.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram