Grene zapuszcza korzenie na Mazowszu

Data dodania: 8 maja 2017
Kategoria:
Foto: Grene
Kolejny sklep w sieci Grene

W centrum Mazowsza, a dokładnie w miejscowości Czerwińsk nad Wisłą został otwarty partnerski sklep rolniczo-techniczny Grene.

Franczyzobiorcą jest Grzegorz Ryziński, właściciel firmy Poltech. Przedsiębiorca wraz ze swoją doświadczoną załogą od 2009 roku prowadzi działalność związaną z zaopatrzeniem gospodarstw rolnych w części współpracuje z Grene i Kramp od kilku lat.

Maszyny rolnicze i wszystko co w codziennym funkcjonowaniu jest potrzebne rolnikowi to temat dobrze nam znany. Wiemy, jakie są potrzeby w szybko zmieniającego się rynku i potrafimy się dostosowywać do wymagań stawianych nam na co dzień przez klientów. Dlatego też zapadła decyzja o otwarciu sklepu rolniczo-technicznego GRENE, który uzupełni naszą ofertę o produkty, jakich  wcześniej nie mieliśmy i myślę, że jest to dobry kierunek rozwoju – mówi Grzegorz Ryziński.

Oferta sklepu Grene w Czerwińsku jest szeroka: od części do ciągników i maszyn rolniczych zarówno polskich jak i zagranicznych, poprzez łożyska, pasy klinowe, uszczelnienia, opony, sznurek, siatkę i folię do pras, wysokiej jakości odzież roboczą i zabawki dla dzieci znanej firmy Bruder, po akcesoria dla działkowców, ogrodników, majsterkowiczów i hobbystów. Ponadto, sklep oferuje bardzo istotną i potrzebną nie tylko w rolnictwie usługę zakuwania przewodów hydraulicznych.

Grene oferuje osobom decydującym się na otwarcie sklepu franczyzowego projekt aranżacji i wyposażenia, przygotowanie infrastruktury, wizualizacji, szkolenia, a także przygotowanie kampanii otwarcia sklepu i dalsze działania promocyjne.

Obecnie pod szyldem Grene działa ponad 50 sklepów franczyzowych. Firma planuje, że w 2020 roku w ramach sieci będzie funkcjonowało 350 sklepów (własnych i franczyzowych).

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram