GRENE Zalewo – teraz sukces to kwestia czasu

Data dodania: 14 września 2017
Kategoria:
Foto: Grene
GRENE Zalewo – teraz sukces to kwestia czasu

Sieć specjalistycznych sklepów rolniczo-technicznych powiększyła się o kolejną placówką partnerską.

Coraz więcej osób decyduje się na otwarcie franczyzowego sklepu pod znaną marką. Kolejny sklep partnerski został otwarty 6 września w miejscowości Zalewo, która jest położona na pograniczu Pomorza i Warmii. Właścicielem franczyzowego sklepu jest Piotr Juchno, który od lat prowadzi tam firmę Chemiland.

Utworzenie sklepu rolniczo-technicznego GRENE to przede wszystkim odpowiedź naszej firmy na potrzeby lokalnego rynku w zakresie kompleksowego zaopatrzenia gospodarstw rolnych, firm lokalnych jak również odbiorców indywidualnych” - mówi świeżo upieczony franczyzobiorca.

I dodaje: „Pragnę nadmienić, iż powstały w Zalewie sklep GRENE, to trzeci punkt należący do jednego tylko kompleksu handlowego, tworzonego przez Centrum Ogrodnicze oraz Salon Husqvarna zarządzany przez naszą firmę. Wybór firmy GRENE na partnera biznesowego poparty był naszym przeświadczeniem o sukcesie marki na polskim rynku, jej ogromnym doświadczeniu w tworzeniu siatki dystrybucyjnej, zaoferowanemu wsparciu marketingowemu oraz całokształcie wiedzy rozumianemu jako KNOW HOW”.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram