Grene zadamawia się na Pomorzu

Data dodania: 23 stycznia 2018
Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Grene
Grene zadamawia się na Pomorzu

Otwieramy kolejny sklep i zapraszamy wszystkich 24 stycznia do Tucholi – poinformowali przedstawiciele specjalistycznej sieci franczyzowej. 

Pod szyldem znanej sieci specjalistycznych sklepów działa już ponad 150 placówek. Kolejny sklep rozpocznie swoją działalność w malowniczej okolicy, w Tucholi (województwo kujawsko-pomorskie). Właściciel sklepu, nowy franczyzobiorca Marcin Korba oddaje do dyspozycji klientów punkt sprzedaży o powierzchni 400 m².

Sklep Grene oferuje fachową obsługę i doradztwo w doborze asortymentu. Punkt w Tucholi zostaje też wyposażony w zakuwarkę hydrauliczną.

Oferta Grene należy do jednej z niewielu na rynku, które z powodzeniem rozwijają się w małych miastach, czy nawet wsiach. Jest to związane z profilem działalności sklepu, ukierunkowanego w kompleksowe zaopatrzenie rolników w części zamienne do maszyn i ciągników, akumulatory, opony, hydraulikę siłową, transmisję mocy, artykuły eksploatacyjne, odzież, obuwie, zootechnikę. Oferta sklepu odpowiada również na potrzeby działkowców i właścicieli domków jednorodzinnych.

Informacje na temat oferty franczyzy Grene znajdziecie w naszej bazie systemów sieciowych.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram