GRENE z nowym spotem

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Grene
Sklep GRENE

Grene - sieć sklepów z zaopatrzeniem technicznym dla rolnictwa - wypuściła nowy spot telewizyjny, informujący o zaletach współpracy z siecią i rekrutacji franczyzobiorców.

W tym roku marka Grene będzie świętować już dwudziestolecie swojej działalności w Polsce. W sklepach znajdziemy bogaty asortyment części zamiennych do ciągników i maszyn polskiej produkcji, ale również części do maszyn i ciągników produkcji zachodniej. Klienci mogą się zaopatrzyć także w drobny sprzęt i artykuły gospodarcze. Osobnymi działami są: odzież robocza GRENE i hydraulika siłowa.

{youtube}nnA9gbGW2gs{/youtube}

W tym momencie z powodzeniem działa ok. 140 sklepów (ich liczba ciągle rośnie), w tym jedna trzecia we franczyzie. Plan rozwoju zakłada, że do końca roku 2018 będzie ich 220.

Wbrew pozorom do uruchomienia sklepu Grene nie jest potrzebna bardzo duża powierzchnia. Wręcz przeciwnie - w przypadku franczyzowych sklepów wynosi ona od 200 do 300m². Jest to optymalna wielkość pozwalająca na odpowiednią ekspozycję i przechowanie towaru.

Więcej szczegółów dotyczących współpracy z GRENE znajdziecie w naszej bazie franczyz.

 

 

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram