GRENE w kolejnej miejscowości

Data dodania: 18 lipca 2017
Kategoria:
Foto: Grene
GRENE w kolejnej miejscowości

Zduny, miejscowość położona nieopodal Łowicza w województwie łódzkim, to kolejny punkt na mapie sklepów sieci franczyzowej GRENE. Łącznie pod tym szyldem działa już 145 sklepów.

Na otwarcie sklepu rolniczo – technicznego, a tym samym na bycie franczyzobiorcą GRENE zdecydowali się Elżbieta i Aleksander Kołaczyńscy.
Ich firma - Agrofarm, działająca w Łowiczu, ma wieloletnią tradycję, istnieje na rynku od roku 1996. To długi okres czasu i ciekawy zbieg okoliczności, ponieważ dokładnie w tym samym roku GRENE rozpoczęło działalność w Polsce.

Nasza oferta od zawsze skierowana była do małych i dużych gospodarstw. Sprzedajemy  pasze, koncentraty i dodatki paszowe, czy też śrutę. Mocnym punktem naszej działalności jest kompleksowe wyposażenie budynków inwentarskich. Nie od dzisiaj znamy firmy GRENE i KRAMP, a nasza współpraca trwa z powodzeniem od wielu już lat. Zawsze mogliśmy liczyć na fachowość i kompleksową obsługę, dlatego dziś postanowiliśmy w tej kooperacji pójść o krok dalej. Wierzymy, że sklep franczyzowy pod marką GRENE, który otwieramy w Zdunach, to dobry kierunek rozwoju - mówi Elżbieta Kołaczyńska, właścicielka firmy.

Nowoczesny sklep to nowe możliwości. Oferta GRENE, proponowana do tej pory w Małszycach, teraz skierowana jest do klientów ze Zdun i okolicy, lecz nie tylko.

Każdy znajdzie tu coś dla siebie - posiadacz ciągnika, operator kombajnu, właściciel pługa, siewnika, kosiarki rotacyjnej czy też wielu innych maszyn rolniczych dostanie części do wyżej wymienionych maszyn. Pracownik warsztatu kupi narzędzia, działkowiec ogrodnik znajdzie ofertę akcesoriów do pielęgnacji ogrodu, każdy potrzebujący zakuje wąż hydrauliczny, a na dzieci czekają pomysłowe zabawki firmy Bruder.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram