Grene otwiera 150 sklep w Polsce

Data dodania: 23 listopada 2017
Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Grene
Grene otwiera 150 sklep w Polsce

Sieć sklepów techniczno-rolniczych Grene liczy już 150 punktów sprzedaży. W tym roku otwarto 15 nowych placówek. Grene zapowiada, że w kolejnych latach ta liczba będzie rosła.

Grene to największa sieć specjalistycznych sklepów technicznego zaopatrzenia rolnictwa w Polsce. Posiada bogatą ofertę: części do maszyn i ciągników rolniczych; wyposażenia pojazdów: opony, akumulatory i akcesoria; asortymentu z branży hydrauliki siłowej i transmisji mocy; artykuły do produkcji zwierzęcej; artykuły uniwersalne, przeznaczone do gospodarstwa, warsztatu, domu i ogrodu, a także odzież, ochronę osobistą oraz szeroki wybór zabawek tematycznych.

Grene zaopatruje klientów w 91 sklepach własnych i 59 placówkach franczyzowych, a także za pośrednictwem sklepu internetowego www.grene.pl. Korzystając ze wsparcia największej w Polsce i Europie firmy, zajmującej się sprzedażą hurtową – Kramp, sieć Grene oferuje partnerom atrakcyjny i rentowny model biznesu, jakim jest franczyzowa umowa współpracy.

Wraz z końcem 2016 r. sieć Grene, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, podjęła decyzję o transformacji sklepów własnych na franczyzowe. Proces transformacji postępuje płynnie, w szybkim tempie, dlatego już teraz sieć świętuje otwarcie 150 sklepu pod szyldem Grene. To wskazuje na to, że kompleksowa koncepcja sklepu franczyzowego i partnerska współpraca z firmą jest wciąż doceniana przez franczyzobiorców. Jej efektywność i dynamika dobrze rokują na przyszłość sieci sklepów Grene.

Szczegóły na temat otwarcia franczyzowego sklepu Grene znajdują się w naszej bazie systemów sieciowych.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram