Grene od Wschodu do Zachodu

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Grene
Do sieci sklepów Grene dołączyły kolejne punkty sprzedaży.

Rośnie liczba specjalistycznych sklepów z ofertą dla sektora rolniczego. To jedyna taka sieć w Polsce rozwijająca się we franczyzie.

Jesienią tego roku do sieci sklepów Grene dołączyły kolejne punkty sprzedaży. Jeden z nich rozpoczął działalność w Ciechanowcu, w województwie podlaskim.

Jego właściciel, Wojciech Łuniewski od lat współpracował z Grene. Możliwość zwiększenia oferty oraz skorzystania ze wsparcia marketingowego jakie oferuje firma były argumentem do umocnienia relacji partnerskich i podpisania umowy franczyzowej. 

Dzięki działaniu w sieci franczyzowej sklep w Ciechanowcu oferuje jeszcze szerszy asortyment: części do ciągników i maszyn, artykuły zootechniczne, odzież roboczą i dobrej jakości zabawki.

Dodatkowym argumentem podpisania umowy franczyzy była możliwość korzystania z zasobów magazynowych firmy KRAMP,  które usprawniają działanie punktu Grene w Ciechanowcu.

Drugi sklep partnerski został otwarty w województwie lubuskim, w Sulęcinie (jest już ósmym sklepem Grene w tym regionie). Oba sklepy posiadają w swojej ofercie usługę zakuwania węży hydraulicznych. Dzięki temu klienci mogą w jednym miejscu dokonać zakupów i naprawić lub przygotować nowy przewód hydrauliczny.

Obecnie pod szyldem Grene działa 130 sklepów, w tym 41 franczyzowych. Firma planuje, że do 2020 roku powstanie jeszcze ponad 200 specjalistycznych sklepów.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram