GRENE nabiera rozpędu!

Autor: Redakcja
Data dodania: 23 maja 2012
Kategoria:
Elk-front-sklepu_resize

W ramach siec sklepów rolniczo-technicznych GRENE powstały już cztery sklepy, a kolejne cztery będą otwarte już w czerwcu! W Ełku otwiera swoje drzwi dla klientów drugi w tym roku sklep w woj. warmińsko-mazurskim.

Elk-srodek-sklepu1_resizeSklep uruchomiony przez Państwo Izabelę i Karola Pieczyńskich w Ełku jest 91 sklepem GRENE. Państwo Pieczyńscy są młodzi, ambitni i bardzo zaangażowani w zdobywanie rynku. Sukces sklepu chcą budować nie tylko poprzez entuzjazm, który mają ale także dzięki doskonałej znajomości potrzeb okolicznego rynku rolniczego. Sklep znajduje się na wlocie do Ełku od strony Augustowa w „Galerii przy Suwalskiej”. W najbliższym otoczeniu znajduje wygodny parking, sklep z częściami do samochodów ciężarowych, sklep z art. wyposażenia wnętrz, a także stacja benzynowa.

W sklepie można zaopatrzyć się we wszystko co znajduje się w ofercie sieci GRENE, a przede wszystkim w części do ciągników i maszyn rolniczych polskich i zagranicznych, artykuły do transmisji mocy (pasy, wałki PTO), artykuły do hodowli zwierząt, akcesoria i urządzenia hydrauliki siłowej, artykuły gospodarcze i warsztatowe, markową odzież roboczą GRENE i artykuły BHP, a nawet zabawki rolnicze renomowanych firm.

ELK_ikona_gazetkaNa rozpoczęcie działania sklepu została przygotowana i rozesłana wśród okolicznych mieszkańców specjalna gazetka produktowa, która uprawnia do skorzystania ze specjalnego rabatu w sklepie. Zachęcamy do skorzystania z tej możliwości!

Trwają intensywne prace nad rozwojem sieci sklepów, a w związku z tym w najbliższych tygodniach będziemy informować o kolejnych otwarciach. W kolejności czekają na otwarcie sklepy m.in. w takich miejscowościach jak Krotoszyn, Kłódka czy Łęczyca. Dział rozwoju sieci GRENE, nieustannie pracuje nad otwieraniem sklepów i pozyskiwaniem nowych kandydatów mając ambicje na otwarcie do końca roku setnego sklepu GRENE.

Wszystkich zainteresowanych otwarciem sklepu rolniczo-technicznego GRENE w systemie franczyzowym zapraszamy do zapoznania się z informacjami zamieszczonymi na stronie internetowej www.franczyza-grene.pl i do kontaktu z nami w celu rozpoczęcia współpracy.

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram