GRENE ma pierwszego multifranczyzobiorcę 

Data dodania: 10 kwietnia 2015
Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Grene

Huk wystrzału armatniego towarzyszył otwarciu kolejnego punktu franczyzowego w sieci sklepów rolniczo-technicznych GRENE w Nowej Soli

8 kwietnia br. swoją działalność rozpoczął sklep w Nowej Soli. Koncept prowadzenia sklepu franczyzowego GRENE przypadł do gustu rodzinie Państwa Pietrasików, którzy od wielu lat posiadają firmę w Świebodzinie, ściśle związaną z branżą środków ochrony roślin, nawozów i części do maszyn rolniczych. Pierwszy sklep prowadzony przez nich na zasadach franczyzy GRENE powstał we wrześniu 2013 roku w Szprotawie w województwie lubuskim.

Od lat istniejemy na lokalnym rynku rolniczym. Biznes ten znamy i nim żyjemy. Chcieliśmy od dawna rozwijać się dalej, dlatego też nasz wybór padł na rozpoznawalną w sektorze rolniczym markę GRENE – mówi właściciel firmy Leszek Pietrasik.

Powodzenie sklepu w Szprotawie, popularność wśród lokalnej społeczności i znana marka GRENE sprawiły, że Pietrasikowie zdecydowali się kontynuować rozwój sieci sklepów, stąd kolejny punkt franczyzowy w Nowej Soli. Tym samym stali się oni pierwszym franczyzobiorcą GRENE, który posiada dwa punkty sprzedaży.

Model funkcjonowania sklepu zaproponowany przez franczyzodawcę całkowicie nas satysfakcjonuje, stąd też decyzja o powstaniu drugiego punktu. Obydwa sklepy są prowadzone w całości przez Panów tam zatrudnionych, ja natomiast jestem osobą zarządzającą obydwoma sklepami – mówi Mateusz Pietrasik.

I dodaje: Otwierając sklep w Szprotawie postawiłem na pracowników, ponieważ to oni są osobami, które na co dzień spotykają się z klientami. Dziś wiem, że to była dobra decyzja. 

INK

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram