Grene ma kolejny sklep franczyzowy

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Grene

Sieć sklepów rolniczo-technicznych zdobywa kolejne rynki, zapewniając dostęp do towarów niezbędnych dla nowoczesnego rolnictwa.

Pod logiem Grene działa 128 sklepów, w tym 36 franczyzowych. Sieć sklepów sukcesywnie rośnie. W na początku grudnia został otwarty kolejny zarządzany przez partnerów - w Rawie Mazowieckiej.

Pomysł otwarcia sklepu sieci Gene dojrzewał od dłuższego czasu. Odwiedzając inne sklepy tej sieci byliśmy pod wrażeniem fachowej obsługi i szerokiej oferty towarowej. Zdaliśmy sobie sprawę że w naszej miejscowości brakuje profesjonalnego sklepu, który zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających klientów. Dzisiejsze rolnictwo to nowoczesność i rozwój i to chcemy zaoferować w Rawie Mazowieckiej i okolicach. Cel udało się zrealizować a opinie osób będących na otwarciu utwierdziły nas w przekonaniu że podjęliśmy słuszną decyzję – mówią właściciele sklepu partnerskiego.

Franczyza jest jednym z głównych kierunków rozwoju tej firmy. Do końca tego roku zostanie uruchomiony jeszcze jeden sklep franczyzowy - w Rypinie. Własny sklep pod logiem Grene może mieć nie tylko przedsiębiorca, który osobiście zaangażuje się w zarządzanie placówką, ale też osoba poszukująca dobrej lokaty kapitału. Planuje się, że do końca 2018 roku sieć będzie liczyć 220 placówek. W 2016 roku marka będzie świętować 20 lat działalności w Polsce.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram