GRENE z nowym sklepem na Pomorzu

Autor: Redakcja
Data dodania: 3 marca 2015
Kategoria:
Foto: Sklep GRENE

Foto: Sklep GRENE

Pod koniec lutego br. w Starogardzie Gdańskim otwarto kolejny franczyzowy sklep GRENE. – Doświadczenie jakie zdobyłem przez wiele lat pracując na starogardzkim rynku rolniczym obejmuje zdolność do zrozumienia co jest istotne w tym biznesie i jakie były luki w sektorze rolniczym, patrząc z perspektywy klienta – mówi Ryszard Poznański, właściciel sklepu.

Dlaczego nowa placówka powstała właśnie w Starogardzie Gdańskim? – Początek całej historii miał miejsce w miejskim szpitalu w Starogardzie Gdańskim, gdzie się urodziłem. Jako nastolatek zapisałem się do klubu sportowego „Agro-Kociewie”. Tam trenowałem wiele lat podnoszenie ciężarów. Trening w tej dziedzinie sportu jest wieloletnim i specjalnie zorganizowanym procesem, w ramach którego uczy się zawodnika nie tylko techniki i taktyki związanej ze sprawnością fizyczną, ale co równie ważne, rozwija cechy wolicjonalne i kształtuje osobowość. Cierpliwość, sumienność i pokora, są to fundamenty, dzięki którym osiągnąłem poziom umożliwiający mi starty w mistrzostwach Polski – opowiada Ryszard Poznański.

Jak zaznacza, kolejnym etapem jego życia było podjęcie pracy w firmach ściśle związanych z rolnictwem. Rywalizacja sportowa została przeniesiona do współzawodnictwa w biznesie.

Podobnie jak w sporcie, im głębiej wchodziłem w szczegóły i tajniki, tym częściej pojawiały się nowe możliwości. Po siedmiu latach zdobywania wiedzy i umiejętności w tym sektorze, przyszła pora na otworzenie własnej firmy oferującej ciągniki i maszyny gotowe. Wykorzystałem tu wszelkie zdobyte umiejętności, które stały się podstawą prowadzonych działań sprzedażowych, dopasowanych do indywidualnych potrzeb klientów, a korzystanie z nich pozwalało mi cieszyć się z życia i odczuwać jego sens – kontynuuje.

Od tego czasu minęło 5 lat i nadszedł moment na kolejne wyzwanie, którego celem stało się otworzenie nowego sklepu w Starogardzie Gdańskim pod szyldem firmy GRENE.

Doświadczenie jakie zdobyłem przez wiele lat pracując na starogardzkim rynku rolniczym obejmuje zdolność do zrozumienia co jest istotne w tym biznesie i jakie były luki w sektorze rolniczym, patrząc z perspektywy klienta. Chcemy stworzyć przestrzeń, w której każdy będzie mógł komfortowo i swobodnie zorientować się w bogatej ofercie naszego sklepu. Będziemy zachęcać naszych kontrahentów do podjęcia dialogu w celu poznania ich opinii, potrzeb i pomysłów, aby stać się preferowanym miejscem nie tylko zakupowym. Profesjonalne podejście do klienta i zasady, którymi kieruję się w życiu codziennym odzwierciedlają misję firmy GRENE „ jesteś w dobrych rękach” – podsumowuje Ryszard Poznański.

INK

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 30 listopada 2022
Polacy chcą żyć zdrowo, przedsiębiorcy mogą na tym zarobić
Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram