GRENE Granowo: sprawić, by klienci wracali

Data dodania: 11 lipca 2017
Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Grene
GRENE Granowo: sprawić, by klienci wracali

Sieć specjalistycznych sklepów rolniczo-technicznych powiększyła się o kolejną placówkę franczyzową.

Jak dowiedział portal franczyzawpolsce.pl jest to 144 sklep znanej sieci i pierwszy z odświeżoną wizualizacją zewnętrzną i wewnętrzną.

 „Współpraca i handel to nie tylko akt kupna-sprzedaży, to satysfakcja ze wspólnych, dobrze realizowanych przedsięwzięć skierowanych na rozwój współpracy, która staje się celem nadrzędnym” – taka jest misja firmy Market Rolniczy Minge, która swoją siedzibę ma w wielkopolskim Granowie nieopodal Grodziska Wielkopolskiego. Taka dewiza przyświecała właścicielom firmy MINGE oraz przedstawicielom firmy KRAMP w momencie nawiązywania współpracy, której wynikiem jest sklep rolniczo-techniczny GRENE.

Market Rolniczy Minge, położony jest tuż przy drodze krajowej Poznań – Zielona Góra. Firma od ponad 25 lat zapewnia zaopatrzenie w środki ochrony roślin, nawozy, materiał siewny oraz asortyment ogrodniczy lokalnym rolnikom oraz współpracującym sklepom w ramach sprzedaży hurtowej.

Obserwując rynek, zmieniające się tendencje oraz biorąc pod uwagę potrzeby i priorytety klienta postanowiliśmy wyjść na przeciw oczekiwaniom. Sam bywam klientem i wiem, gdzie i do kogo lubię powracać, gdy muszę coś zakupić, wiem dlaczego przywiązuję się do moich dostawców. Dlatego pewne subiektywne odczucia przekładamy w realizację naszego biznesu. Oczywiście trudno trafić w każdy gust, ale solidne standardy obsługi, przejrzystość oferty i miłe ludzkie relacje zawsze będą fundamentem naszych transakcji – to będę starał się wdrażać i realizować w naszym sklepie GRENE w Granowie” – mówi jeden z właścicieli sklepu GRENE.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram