Grene zadomawia się na Śląsku

Data dodania: 7 lutego 2017
Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Grene
Grene z kolejnym sklepem.

W województwie śląskim zwiększa się liczba sklepów Grene. Na początku lutego br. został otwarty franczyzowy sklep w Raciborzu.

W regionie do tej pory funkcjonowały dwa sklepy w Czechowicach-Dziedzicach i Pawłowicach. Teraz rolnicy mają dodatkowy dostęp do szerokiego asortymentu branży rolniczo-technicznej. Sklep o powierzchni blisko 200 m² zaopatruje klientów m.in. w części do ciągników i maszyn rolniczych, elementy hydrauliki siłowej, produkty gospodarcze oraz oleje, filtry, paski klinowe, opony i akumulatory.

Ponadto, klienci mogą skorzystać z usługi zakuwania przewodów hydraulicznych. Dzięki temu mogą w jednym miejscu dokonać zakupów i naprawić bądź przygotować nowy przewód hydrauliczny.

Obecnie w sieci Grene działa ponad 50 sklepów franczyzowych. Firma planuje, że w 2020 roku będzie funkcjonowało 350 sklepów. Grene zapowiada też dalsze przekształcenie punktów własnych w placówki franczyzowe.

Sieć sklepów rolniczo-technicznych oferuje osobom decydującym się na otwarcie punktu projekt aranżacji i wyposażenia, przygotowanie infrastruktury, wizualizacji, przeprowadzenie szkoleń dla pracowników, a także przygotowanie kampanii otwarcia sklepu i dalsze działania promocyjne.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram