Greenpoint w kolejnej galerii

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Greenpoint
Greenpoint otworzy salon w kolejnej galerii.

Firma Fandango, właściciel marki Greenpoint przygotowuje się do otwarcia salonu w Galerii Korona Kielce.

Otwarcie salonu Greenpoint o powierzchni 104 m² w Galerii Korona Kielce zaplanowano na luty 2016 roku. Nowy sklep zostanie urządzony według najnowszego konceptu firmy, który  łączy profesjonalną obsługę z intuicyjną ekspozycją. Marek Szostak, członek zarządu Greenpoint zaznacza, że firma prężnie powiększa sieć sklepów w całej Polsce.

Greenpoint to damska marka odzieżowa działająca w Polsce od 2002 roku. Oferta sklepu skierowana jest głównie do kobiet pomiędzy 25 a 45 rokiem życia i to właśnie one są głównymi odbiorcami kolekcji. Marka rozwija się we franczyzie. Zaletą współpracy partnerskiej jest system depozytowy - towar jest własnością Fandango, franczyzobiorca nie ponosi kosztów związanych ze wcześniejszym zakupem towaru. Ponadto, franczyzobiorcy ze strony Fandango otrzymują pomoc i wsparcie od wyboru lokalizacji poprzez projektowanie i wyposażenie sklepu.

W ramach pakietu franczyzowego firma oferuje również szkolenia z zasad obsługi klienta i visual merchandisingu. Minimalna kwota inwestycji szacowana jest indywidualnie, jest zależna m.in. od lokalizacji salonu.

W Galerii Korona Kielce znajdują się już inni sieciowi najemcy, m.in.: Esotiq, Yes, Empik, CCC, Reserved, Solar, Vistula i inne marki.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram