Greenpoint – prostota i uniwersalność się opłaca

Autor: Redakcja
Data dodania: 20 czerwca 2012
Kategoria:

green-point-1

Marka Greenpoint, której właścicielem jest krakowska firma Fandango Jan Orłowski sp. j., otwiera swój kolejny salon sprzedaży w Galerii Kociewskiej w Tczewie. Będzie to już 4 sklep otwarty w tym roku.

Firma zakłada, że do końca 2012 roku zostanie uruchomionych od 5 do 10 nowych sklepów marki Greenpoint. Będą to sklepy zarówno własne jak i franczyzowe.

W 2005 roku firma Fandago – będąca wyłącznym dystrybutorem marki Greenpoint – rozpoczęła budowę sieci franczyzowej. Obecnie 30% sklepów jest prowadzonych przez franczyzobiorców. Przez ponad 10 lat istnienia na polskim rynku firma uruchomiła 69 sklepów, z czego 22 to właśnie sklepy franczyzowe.

Fandango stale poszukuje nowych partnerów franczyzowych i lokalizacji w miastach od 50 tys. mieszkańców. Lokal powinien mieć powierzchnię od 80 do 120m².

Dla swoich franczyzobiorców Fandago przygotowuje pełen plan działania począwszy od pomocy przy wyborze lokalizacji, jak również przy projektowaniu i wyposażeniu sklepu. W ramach pakietu franczyzowego firma oferuje szkolenia z zasad obsługi klienta i visual mercheisingu.

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram