Greenpoint planuje dalszy rozwój

Autor: Redakcja
Data dodania: 10 maja 2013
Kategoria:

Greenpoint, sieć sklepów z odzieżą dla kobiet, po otwarciu salonu franczyzowego w Kozienicach, wkrótce rozszerzy swoją sieć o placówkę w Świdnicy.

Nowy lokal marki Greenpoint w Galerii Świdnickiej zajmie 99 mkw. powierzchni. Z kolei na początku czerwca firma wprowadzi zmiany w punkcie sprzedaży w Galerii Wileńskiej w Warszawie. Salon Greenpoint zmieni swoją lokalizację i zyska nową powierzchnię handlową, która liczyć będzie 98 mkw. W 2013 roku firma planuje też otwarcie w Galerii Bem w Zambrowie. Prawdopodobnie nastąpi to jeszcze w II kwartale, jednak dokładna data nie jest aktualnie znana.

Firma Fandago – będąca wyłącznym dystrybutorem marki Greenpoint – rozpoczęła budowę sieci franczyzowej w 2005 roku. Aktualnie sieć Greenpoint liczy 51 sklepów własnych oraz 20 franczyzowych.

Fandango stale poszukuje nowych partnerów franczyzowych i lokalizacji w miastach od 40 tys. mieszkańców. Lokal powinien mieć powierzchnię od 70 do 100m².

Dla swoich franczyzobiorców firma przygotowuje pełen plan działania począwszy od pomocy przy wyborze lokalizacji, jak również przy projektowaniu i wyposażeniu sklepu. W ramach pakietu franczyzowego Fandago oferuje szkolenia z zasad obsługi klienta i visual mercheisingu. Koszt przystąpienia do franczyzy Greenpoint negocjowany jest w każdym przypadku indywidualnie.

Adam Gieras

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram