Gorąca wakacyjna rywalizacja wśród sieci turystycznych

Autor: Redakcja
Data dodania: 2 lipca 2009
Kategoria:
multita_logo.jpg
multita_logo.jpgWakacje to czas wypoczynku, a dla biur turystycznych okres wzmożonej pracy i walki o klientów.

W dobie globalnego rozwoju, coraz większej konkurencji na rynku, lepiej działać pod rozpoznawalną marką, która daje wsparcie, zapewnia ochronę i stabilność. Ten, kto chce sprostać wymaganiom rynku w sposób kompleksowy i niezawodny, działać z zyskiem musi myśleć systemowo i działać z największymi. Pośród biur podróży na zasadzie franczyzy rozwijają się m.in.: Ecco Holiday (6 jednostek własnych, 22 franczyzowe i 31 patronackich, Adriatyk, Rainbowtours oraz biuro podróży Sun Club.

W 2008 roku także sieć biur multiagencyjnych Multita (Euro Multi Agent) zdecydowała się na rozwój sieci. Na rynku Multita ma się odróżniać elastycznością, na jaką mogą sobie pozwolić w ramach współpracy z agentami. Ci bowiem przystępując do sieci nie będą musieli zmieniać nazwy. - Dopiero startujemy na rynku z naszym nowym projektem, ale już obserwujemy duże zainteresowanie ze strony agencji turystycznych oraz przedsiębiorców niezwiązanych do tej pory z branżą turystyczną, ale chcących „sprawdzić” nowy biznes. Jesteśmy w trakcie podpisywania umów z kilkunastoma kontrahentami – poinformowała nas Karolina Michalska, Kierownik Działu Sprzedaży Agencyjnej.

W ostatnich daniach, w internetowej branży turystycznej zrobiło się gorąco dzięki fuzji największych rywali Traveplanet. Easy.Go i Wakacje.pl postanowiły połączyć siły. Szykują się więc gorące wakacje i równie gorąca rywalizacja.

Agnieszka Grabuś, 2 lipca 2009r.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram