Golden Rose w kolejnych galeriach handlowych

Autor: Redakcja
Data dodania: 21 listopada 2017
Kategoria:
Foto: Golden Rose
Golden Rose w kolejnych galeriach handlowych

Sieć punktów sprzedaży Golden Rose powiększyła się o kolejne stoiska z kosmetykami kolorowymi.

Nowe stoiska franczyzowej sieci pojawiły się w galerii handlowej Cuprum Arena w Lubinie oraz w centrum handlowym Serenada w Krakowie (jest to czwarte stoisko firmowe w tym mieście). Obecnie trwają rozmowy z kolejnymi galeriami, w których zostaną otwarte kolejne stoiska franczyzowe.  

Powierzchnia sprzedaży stoisk Golden Rose nie przekracza wielkości 3 m na 2,4 m. Minimalna kwota inwestycji potrzebna na uruchomienie takiego punktu sprzedaży wynosi 50 tys. zł. Firma szuka do współpracy w oparciu o franczyzę osób przedsiębiorczych, o zdolnościach menadżerskich, które osobiście zaangażują się w prowadzenie stoiska Golden Rose.

Zainteresowania związane z makijażem i modą sprawią, że prowadzenie tego biznesu będzie jeszcze przyjemniejsze, ale nie jest to wymóg jaki stawiany jest franczyzobiorcom.

Franczyzobiorcą systemu Golden Rose może zostać każdy kto posiada kapitał inwestycyjny na pokrycie opłaty wstępnej, zatowarowanie stoiska i zakup sprzętu komputerowego i dysponuje wynajętą powierzchnią w centrum handlowym odpowiednią pod stoisko Golden Rose. Doświadczenie w branży kosmetyków kolorowych nie jest wymagane.

Szczegółowe informacje na temat otwarcia stoiska Golden Rose znajdują się w naszej bazie systemów franczyzowych.

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram