Golden Rose – piękno we franczyzie

Autor: Redakcja
Data dodania: 19 czerwca 2012
Kategoria:
golden-rose

golden-rose

Firma Golden Rose Sp. z o.o. jest wyłącznym dystrybutorem kosmetyków Erkul Cosmetics. Na polskim rynku firma jest obecna od 2003 roku. Salony i stoiska firmowe stały się jednym ze sposobów na rozwój dystrybucji i wzrost sprzedaży.

Wraz z nadejściem lata w firmie Golden Rose pojawiła się nowa koncepcja rozwoju poprzez franczyzę. Polityka firmy jest odpowiedzią na oczekiwania konsumentów łączącą ze sobą wysokiej jakości produkty z przystępną ceną.

Obecnie pod szyldem Golden Rose występuje 27 firmowych sklepów i stoisk. W ramach franczyzy powstały kolejne punkty w Poznaniu, Gdańsku, Bielsku, a w lipcu pojawi się stoisko w Warszawie.

Punkty istniejące prowadzone są przez dystrybutora, a nowopowstałe punkty w sieci na podstawie umów franczyzowych. Aby rozpocząć współpracę z Golden Rose i zostać franczyzobiorcą, należy zakupić stoisko oraz produkty firmy Golden Rose, a jedynym kosztem miesięcznym jest zakup produktów za określoną przez dystrybutora kwotę. Firma nie pobiera opłaty wstępnej ani opłat bieżących.

Nowe punkty powstają w centrach handlowych w miastach posiadających minimum 50 tyś. mieszkańców.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram