Golden Rose ma franczyzowe stoisko w Elblągu

Autor: Redakcja
Data dodania: 31 marca 2015
Kategoria:
Foto: Golden Rose

Foto: Golden Rose

Franczyzowe stoisko Golden Rose, wyłącznego dystrybutora kosmetyków Erkul Cosmetics stanęło w Centrum Handlowym Ogrody w Elblągu. 

Otwarciu towarzyszyła loteria, porady wizażystki i dodatkowe promocje. Stoisko jest standardowe – o wymiarach 240 na 300 cm. Ma wysokość 160 cm i podstawowe oświetlenie.

Punkty Golden Rose mieszczą się głównie w galeriach handlowych działających w miastach, w których mieszka więcej niż 60 tys. osób. Franczyzodawca udostępnia swoim partnerom za darmo w pełni wyposażone stoisko. Gwarantuje im również wsparcie marketingowe.

Opłata za przystąpienie do sieci Golden Rose wynosi 15 tys. zł. Na zatowarowanie stoiska trzeba przeznaczyć ok. 20 tys. zł, a na sprzęt niezbędny do prowadzenia tego biznesu (czytnik, terminal, drukarka fiskalna, laptop, oprogramowanie) - ok 5 tys. zł. Łącznie kwota inwestycji kształtuje się na poziomie 40 tys. zł.

INK

Osoby zainteresowane współpraca za firmą Golden Rose zapraszamy do naszej bazy systemów franczyzowych.

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram