Golden Rose ma franczyzowe stoisko w Elblągu

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Golden Rose

Franczyzowe stoisko Golden Rose, wyłącznego dystrybutora kosmetyków Erkul Cosmetics stanęło w Centrum Handlowym Ogrody w Elblągu. 

Otwarciu towarzyszyła loteria, porady wizażystki i dodatkowe promocje. Stoisko jest standardowe – o wymiarach 240 na 300 cm. Ma wysokość 160 cm i podstawowe oświetlenie.

Punkty Golden Rose mieszczą się głównie w galeriach handlowych działających w miastach, w których mieszka więcej niż 60 tys. osób. Franczyzodawca udostępnia swoim partnerom za darmo w pełni wyposażone stoisko. Gwarantuje im również wsparcie marketingowe.

Opłata za przystąpienie do sieci Golden Rose wynosi 15 tys. zł. Na zatowarowanie stoiska trzeba przeznaczyć ok. 20 tys. zł, a na sprzęt niezbędny do prowadzenia tego biznesu (czytnik, terminal, drukarka fiskalna, laptop, oprogramowanie) - ok 5 tys. zł. Łącznie kwota inwestycji kształtuje się na poziomie 40 tys. zł.

INK

Osoby zainteresowane współpraca za firmą Golden Rose zapraszamy do naszej bazy systemów franczyzowych.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram