Godan otworzy kolejne sklepy franczyzowe

Data dodania: 23 marca 2018
Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Godan
Godan otworzy kolejne sklepy franczyzowe

Na rynku brakuje sklepów oferujących produkty potrzebne do organizacji urodzin czy eventów. Zapotrzebowanie na tego typu ofertę jest bardzo wysokie – mówi Agnieszka Falińska, specjalista ds. rozwoju franczyzowej sieci Godan. 

Obecnie pod marką Godan działa 30 sklepów. Ostatnie otwarcia miały miejsce w Warszawie i Świnoujściu.

Sklepy cieszą się dużym zainteresowaniem wśród klientów. Sprzyja nam m.in. trend, który od kilku lat kreuje kierunek celebrowania i ozdabiania imprez balonami. Ponadto, wzrasta liczba osób korzystających na imprezach z foto budek - w sklepach Godan Strefa Uśmiechu znajdziemy wszystkie akcesoria potrzebne do wykonania zdjęcia w wesołym przebraniu. Urodziny dzieci również stały się okazją do bogatych dekoracji, które nasi franczyzobiorcy mają w codziennej ofercie. Sklepy cieszą się dużym uznaniem wśród odwiedzających, co przekłada się również na ich obroty – zaznacza Agnieszka Falińska. 

Dodaje, że w najbliższym czasie w ramach tej sieci zaplanowano otwarcie kilka kolejnych sklepów.

Przeczytaj także: Biznes w rytmie party

Godan to najbardziej rozpoznawalna marka akcesoriów rozrywkowych działająca w Polsce od 25 lat. Jest znana m.in. z licencjonowanych akcesoriów urodzinowych takich jak: Star Wars, Cars, Frozen, Spider-Man i wielu innych. Firma, do której należy marka jest też producentem strojów karnawałowych oraz przebrań na różne okazje. Oferta sklepów Godan na bieżąco dostosowywana jest do trendów rynkowych.

Minimalna kwota inwestycji potrzebna na otwarcie sklepu w ramach tej sieci wynosi 20 tys. zł (kwota uzależniona jest od lokalizacji, powierzchni lokalu oraz jego stanu technicznego).

Więcej informacji na temat oferty franczyzy Godan znajdziecie w naszej bazie systemów franczyzowych.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram