Gino Rossi daje sobie czas do końca lipca

Autor: Redakcja
Data dodania: 7 lipca 2009
Kategoria:
ginorossi_zdjecie.jpg

ginorossi_zdjecie.jpgGino Rossi prowadzi rozmowy na temat pozyskania inwestora. Liczy, że zawarcie porozumienia będzie możliwe do końca lipca. Niewykluczone jest oddanie kontroli nad spółką.

W wywiadzie udzielonym agencji PAP, Maciej Fedorowicz, wiceprezes grupy Gino Rossi potwierdził: - Zawarliśmy porozumienie z bankami dotyczące wydłużenia terminów spłaty naszych kredytów, prowadzimy też rozmowy w celu pozyskania inwestora -.

Fedorowicz przyznał, że są to wielowątkowe rozmowy, prowadzone zarówno z inwestorami branżowymi, finansowymi, jak i osobami prywatnymi. - Chcielibyśmy, by do końca lipca można było poinformować rynek o efektach tych rozmów i podpisanym porozumieniu" – powiedział.

Fedorowicz nie chciał powiedzieć, jakiej kwoty dofinansowania spółka potrzebuje. - Nie jesteśmy w jakiejś tragicznej, podbramkowej sytuacji. Spółka na bieżąco reguluje swoje zobowiązania. Mamy jednak dużo kredytów, a chcielibyśmy je ograniczyć. Potrzebujemy kapitału na rozwój, nie tylko na nowe otwarcia, ale i na modernizację „starej sieci” Gino Rossi. Niektóre sklepy funkcjonują po 5-7 lat, chcemy odświeżyć ich wizerunek - powiedział PAP wiceprezes.

07 lipca 2009r.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram