Giacomo Conti: Plany ekspansji

Autor: Redakcja
Data dodania: 18 kwietnia 2013
Kategoria:

giacomo_contiGiacomo Conti, sieć salonów z modą męską, planuje dalszy rozwój. Nowe salony sieci pojawią się w centrach handlowych o ugruntowanej pozycji na rynku.

Plany zarządu Giacomo Conti zakładają otwarcie od 6 do 8 nowych sklepów w tym roku, także na zasadach franczyzy. Obecnie trwają zaawansowane negocjacje, które dotyczą 3 lokalizacji.

Potencjalny franczyzobiorca, zainteresowany prowadzeniem własnego salonu Giacamo Conti, powinien liczyć się z minimalną kwotą inwestycji na poziomie 100 tys. zł. Aktualne wymagania dotyczące powierzchni salonów wahają się od 70 do 120 mkw. w zależności od wielkości miasta, w którym dana placówka ma funkcjonować. Wyszukanie lokalu pozostaje po stronie franczyzobiorcy, franczyzodawca musi ją jednak zaakceptować.

Powstała w 2006 roku marka Giacomo Conti na początku działalności miała w swojej ofercie tylko garnitury i koszule. Po otwarciu pierwszych salonów w Poznaniu i okolicach firma zdecydowała się na poszerzenie oferty o odzież typu casual.

Oferta marki skierowana jest do mężczyzn dbających o swój wizerunek zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym. Obok garniturów biznesowych, płaszczy, kurtek, swetrów i taliowanych koszul męskich oferuje także fraki, smokingi oraz garnitury ślubne szyte na miarę.

Adam Gieras

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram