Gastromall z kolejnym lokalem partnerskim

Autor: Redakcja
Data dodania: 8 lutego 2016
Kategoria:
Foto: Olimp
Przybywa likali z jedzeniem na wagę.

Grupa Gastromall otworzy kolejny lokal franczyzowy, który będzie działał w centrum outletowym w podwarszawskim Piasecznie.

Nowa restauracja pod marką Olimp (to lider w samoobsługowym systemie sprzedaży na wagę w stałej cenie za 100 g jedzenia) rozpocznie działalność w marcu tego roku. Jak powiedziała nam koordynator projektów w Grupie Gastromall Izabella Domaradzka, w styczniu liczba lokali Olimp wzrosła do 44. Pierwszy raz w historii marki liczba lokali franczyzowych i własnych jest taka sama.

Tylko w pierwszych tygodniach tego roku firma otworzyła 3 nowe lokale (Olimp New City, Olimp Quattro, Olimp KPT). Grupa Gastromall zapowiada powiększenie tej sieci restauracyjnej o około 11 nowych lokali, przybędzie też multifranczyzobiorców grupy, posiadających więcej niż 2 lokale pod marką Olimp.

Olimp to nie jedyna marka Grupy Gastromall. Do portfolio firmy należą też Companeros i Lovit. Grupa rozpoczęła także prace koncepcyjne nad marką własną produktów. Rozszerzenie działalności spółki odbywa się w ramach inicjatywy Krakowski Klaster Gastronomiczny.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 30 listopada 2022
Polacy chcą żyć zdrowo, przedsiębiorcy mogą na tym zarobić
Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram