Gastromall przyspiesza 

Autor: Redakcja
Data dodania: 16 października 2014
Kategoria:
Przybywa restauracji w segmencie jedzenia na wagę; Foto: Olimp

Gastromall przyspiesza; Foto: Olimp

Trwa rozwój marek Grupy Gastromall, każdy miesiąc to otwarcie nowego lokalu w najbardziej znanych i prestiżowych lokalizacjach w całej Polsce. Umacnia się również współpraca pomiędzy centralą a franczyzobiorcami - kolejny już raz dotychczasowy franczyzobiorca grupy staje się operatorem następnych lokali. 

W ubiegłym tygodniu podpisano umowę najmu pod nowe lokale Olimp (80 m²) i Companeros (40m²) w centrum handlowym Plaza w Poznaniu. Restauracje pod tymi markami zostaną otwarte w grudniu br., właścicielem jest franczyzobiorca prowadzący Olimp w Poznań City Center.

W chwili obecnej Grupa Gastromall posiada 14  własnych restauracji Olimp oraz 11 franczyzowych w najbardziej uczęszczanych  galeriach handlowych oraz w centrach biurowych w całym kraju. Jeszcze w tym roku zainauguruje działalność Olimp Enterprise Park oraz Olimp Software Park Avia. Obie restauracje powstaną w nowoczesnych centrach biurowych w Krakowie.

Marka Olimp jest największą w Polsce i najszybciej rozwijającą się siecią z jedzeniem na wagę w stałej cenie za 100 g. W tym roku otwarto już 8 restauracji pod marką Olimp (CH Janki pod Warszawą, Wola Park w Warszawie, Atrium Lublin,Amber Kalisz, Ferio Konin,Olimp Orange Office, Olimp Alma Tower, OlimpGaleria Warmińska).

Grupa nieustająco poszukuje franczyzobiorców na terenie całej Polski. Kolejne umowy z zarządcami centrów handlowych i biurowych są w ostatnich fazach negocjacji. Z uwagi na szybki rozwój sieci Olimp poprzez franczyzę, wdrażana jest platforma online, ułatwiająca prowadzenie lokali oraz codzienne zarządzanie restauracją. Projekt ma na celu zacieśnienie współpracy pomiędzy centralą a jednostkami franczyzowymi, a także zwiększenie potencjału marki Olimp oraz innych brandów grupy poprzez efektywne i sprawne zarządzanie.

Grupa Gastromall to właściciel 5 marek gastronomicznych, w tym najbardziej rozpoznawalnych – OLIMP – PRZYKŁADAMY WAGĘ DO SMAKU oraz LOVIT. Smak dzieciństwa.

O szczegółach współpracy pod marką Olimp można przeczytać w naszej bazie systemów franczyzowych.

INK

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram