Gastromall kontynuuje rozwój marek

Autor: Redakcja
Data dodania: 7 stycznia 2015
Kategoria:
Foto: Olimp

Foto: Olimp

Grupa Gastromall potwierdziła plany otwarcia kolejnych restauracji pod marką Olimp. Jeden z lokali rozpocznie działalność w lutym tego roku w Galerii Handlowej Gemini w Tarnowie. 

Natomiast za kilka dni drzwi otworzy restauracja Olimp w budynku Avia Software Park na terenie Krakowskiego Parku Technologicznego. Na marzec br. przewidziano otwarcia w Centrum Handlowym Tarasy Zamkowe w Lublinie, a także w kompleksie biurowym Skanska w Krakowie. Najbliższe miesiące przyniosą też debiuty w kolejnych miastach - Toruniu, Łodzi, Wrocławiu.

Obecnie sieć liczy 17 lokali własnych oraz 12 franczyzowych w galeriach handlowych oraz w centrach biurowych w całym kraju. W minionym roku otwarto 11 restauracji pod marką Olimp.

Polecamy: Dobre perspektywy w segmencie jedzenia na wagę

To nie koniec rozwoju grupy. W kwietniu 2015 r. rozpocznie działalność kolejny lokal pod marką Companeros - w wykańczanej właśnie części handlowej kompleksu Orange Office w Krakowie. Marki, które należą do firmy to Olimp, Companeros, Lovit i Frappe Point.

INK

Zainteresowanych współpracą z Grupą Gastromall zapraszamy do naszej bazy systemów franczyzowych

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram