Gameta chce się rozwijać przez franczyzę

Autor: Redakcja
Data dodania: 5 czerwca 2009
Kategoria:
logo_gameta.JPG
logo_gameta.JPGCentrum Leczenia Niepłodności Gameta z siedzibą w Łodzi planuje rozwój poprzez franczyzę. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej wybrał Akademię Rozwoju Systemów Sieciowych Sp. z o.o. z Warszawy jako swego doradcę w tym zakresie.

Sukcesy Centrum Leczenia Niepłodności umożliwiły otwarcie kliniki w Warszawie. Kierownikiem Centrum jest prof. dr hab. Jerzy Radwan, współtwórca pierwszego w Polsce udanego zapłodnienia in vitro, który już w latach osiemdziesiątych ubiegłego stulecia zdobywał doświadczenie w leczeniu niepłodności we Francji oraz USA. Centra Gameta ściśle współpracują z ośrodkami francuskimi i amerykańskimi.
Franczyza stwarza ogromną szansę dla rozwoju niepublicznych zakładów opieki zdrowotnej. Na całym świecie notujemy wiele przykładów rozwoju usług medycznych poprzez tę forme biznesu. W Polsce pionierem w tym zakresie jest Centrum Medyczne Damiana, które jako pierwsze w Polsce zdecydowało się na tworzenie sieci swoich placówek na tej zasadzie.
Agnieszka Grabuś, 06 czerwca 2009 r.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram