Galeria Prezentów w Port Łódź

Autor: Redakcja
Data dodania: 7 marca 2008
Kategoria:
  Powodzenie działalności butiku Galeria Prezentów otwartego w Centrum Handlowym Manufaktura w Łodzi,
przyczyniło się do koncepcji powstania kolejnego lokalu, 
 w nowopowstającym Centrum Handlowym Port Łódź.

Coraz bardziej zauważalna jest chęć i potrzeba Polaków do otaczania się ładnymi i estetycznymi przedmiotami. To jedna z przyczyn, dla których sieć Galeria Prezentów, która oferuje eleganckie i oryginalne artykuły prezentowe, dynamicznie się rozwija. Aktualnie działają 22 sklepy, a w szeregach właścicieli sklepów jest już trzech multi-franczyzobiorców. Z założenia butiki lokalizowane są w atrakcyjnych Centrach Handlowych, ponieważ odpowiednio dobrana lokalizacja sprzyja sukcesowi. W roku 2008 firma planuje otwarcie kolejnych 6 sklepów. Uzależnione to będzie oczywiście od terminów otwarć nowobudowanych Galerii Handlowych, w takich miastach jak: Wrocław, Poznań, Bydgoszcz oraz Opole. Firma monitoruje również działające Centra Handlowe na terenie kraju, by móc pozyskać w nich powierzchnie w ramach rekomercjalizacji. Tempo rozwoju utrzymuje się także dzięki atrakcyjności oferty towarowej, która jest regularnie wzbogacana o nowy asortyment.

Hollyłódź.
O Łodzi mówi się „polskie Hollywood”. Od wielu lat do Łodzi, jako centrum kultury ściągają aktywni artyści filmowcy, biznesmeni i oczywiście turyści dlatego miasto stało się swoistym artystycznym sercem kraju. Powstający kompleks Port Łódź wraz ze sklepem Ikea będzie jednym z największych i jednocześnie najbardziej przyjaznym dla klientów Centrum Handlowym w regionie. Nowopowstające Centrum Handlowe będzie miało powierzchnię 127 tys. mkw., a w kompleksie powstanie ponad 270 sklepów i punktów usługowych.

Otwarcie Portu Łódź planowane jest na 2010 r. Wśród najemców kompleksu mają znaleźć się takie marki, jak: IKEA czy Leroy Merlin.
Port Łódź obejmuje zasięgiem sprzedaży ponad 1,8 mln potencjalnych klientów.

Aleksandra Skawiniak, 7 marca 2008r.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram