Galeria Prezentów i MBE planują kolejne otwarcia

Autor: Redakcja
Data dodania: 9 listopada 2009
Kategoria:

galeria_logoGaleria Prezentów zrealizowała założony na 2009 rok i planuje otwarcia kolejnych butików w formacie prezentowym w 2010 roku. Inny system franchisingowy rozwijany i zarządzanym przez Parta Sp z o.o. – MBE – w 2010 roku stawia na Szczecin, Trójmiasto, Częstochowę, Lublin i Białystok.

- Rok 2009 zamkniemy pięcioma nowymi sklepami Galeria Prezentów oraz umowami podpisanymi na trzy kolejne lokalizacje, które będą oddane w 2010 roku. Zaistnieliśmy w takich centrach jak: Opole Solaris, Bielsko-Biała Gemini Park, Warszawa Reduta, Częstochowa Jurajska oraz Kraków Bonarka - mówi Dorota Placzyńska, Manager ds. Rozwoju i Sprzedaży, Parta. Podsumowując do końca roku w sieci Galeria Prezentów będzie 21 sklepów. - Planujemy wykorzystać siłę inercji i 2010 rok zamknąć liczbą 30 placówek franczyzowych - dodaje.

Sklepy Galerii Prezentów oferują ekskluzywne artykuły piśmienne najbardziej znanych światowych marek: Parker, Waterman, Montblanc, Marlen, Visconti, Pelikan, Lamy, Graf von Faber-Castell, Sheaffer, Aurora, oraz eleganckie i gustowne upominki – m.in. kalendarze, organizery, notesy, portfele, etui na okulary, etui na wizytówki i karty kredytowe, piersiówki, zestawy do win, breloki, zestawy na biurko, zapalniczki, scyzoryki i ozdobne papeterie.

W przypadku sieci MBE po okresie stagnacji nastąpił dynamiczny wzrost punktów franczyzowych. W 2009 powstały cztery nowe punkty: w Katowicach, Zielonej Górze, Wrocławiu oraz Poznaniu. Dwie kolejne lokalizacje - w Łodzi i w Warszawie) czekają na odpowiedni moment otwarcia. Zatem do końca roku działać będzie 10 punktów MBE w siedmiu największych miastach Polski. - W roku 2010 zaplanowaliśmy otwarcia w kolejnych miastach takich jak Szczecin, Trójmiasto, Częstochowa, Lublin, Białystok - mówi Dorota Placzyńska.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 11 sierpnia 2022
Ponad połowa Polaków akceptuje pracę na czarno
Data dodania: 10 sierpnia 2022
Sieć Duży Ben ma już 250 sklepów
Data dodania: 9 sierpnia 2022
Franczyza czy własny biznes?
Data dodania: 8 sierpnia 2022
Franczyza na niepewne czasy

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram