Frankie’s wiosenno–letnie soki z zielonych warzyw

Autor: Redakcja
Kategoria:
Frankie's w DH Renoma we Wrocławiu

Sieć juice barów Frankie’s wprowadziła wiosenno – letnie menu, a wraz z nim szereg działań komunikacyjnych pod hasłem „Juicelogy”. Ponadto marka promuje zdrowy styl życia w szczególności wykorzystując modę na bieganie oraz dbanie o środowisko naturalne.

- Od kwietnia klienci mogą spróbować połączenia natki pietruszki, mięty i jabłka. Entuzjastom soków warzywnych proponujemy mieszankę brokułów, marchewki i selera, a dla wszystkich, którzy chcą oczyścić organizm z toksyn przygotujemy sok z selera, jabłka i cytryny czy z awokado, szpinaku i jabłek – mówi Martin Hofman Laursen, właściciel sieci Frankie’s.

Od kwietnia każdy 9. stempel na karcie punktowej Frankie’s klienci mogą wymienić (jak do tej pory) na darmowy sok lub wrzucić kartę do specjalnego pudełka. Za każde 20 kart, firma posadzi jedno drzewo we Wrocławiu. Marka postawiła również na promowanie aktywnego wypoczynku, nawiązując stałą współpracę z Akademią Biegową, wrocławskim Sklepem Biegacza oraz drużyną futbolu amerykańskiego Panthers.

- Chcemy organizować cykliczne treningi biegowe. W Biegu Walentynkowym wzięło udział prawie 100 osób, dlatego planujemy powtarzać akcję do końca wakacji. Już wkrótce nasze lokale zostaną wyposażone w pojemniki do segregacji odpadów, a dostawy realizowane będą wyłącznie za pomocą roweru Frankie’s. Zmianie ulegnie również wystrój lokali. W ogródkach zewnętrznych klienci będą mogli odpocząć na świeżym trawniku wśród kwiatów i ziół. Chcemy w ten sposób zwrócić uwagę mieszkańców miast na to, jak ważna jest zieleń, środowisko, naturalne, świeże produkty oraz zdrowy tryb życia – dodaje Martin Hofman Laursen.

Aktualnie w ramach sieci franczyzowej działają 3 lokale we Wrocławiu: przy ul. Wita Stwosza w samym sercu Rynku, w DH Renoma i CH Magnolia Park. Na koniec kwietnia firma zaplanowała otwarcie kolejnego – przy ul. Szczytnickiej we Wrocławiu, a już w maju przy ul. Stolarskiej w Krakowie. Na wrzesień br. zaplanowano otwarcie szóstego lokalu, który powstanie w aktualnie budowanej Galerii Warmińskiej w Olsztynie.

Chcecie poznać pełną ofertę franczyzową Frankie's? Znajdziecie w naszej bazie systemów.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram