Franczyzowy duet

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Toy Planet
Dwie znane marki połączone na jednej powierzchni to pierwsza tego typu koncepcja w Polsce.

Franczyzowa sieć sklepów z markowymi zabawkami nawiązała współpracę z marką 5.10.15 oferującą ubrania i akcesoria dla dzieci. Pierwszy sklep z produktami obydwu marek zostanie otwarty w grudniu tego roku.

Dwie znane marki połączone na jednej powierzchni to pierwsza tego typu koncepcja w Polsce. Jak wynika z naszych informacji, sklep zostanie otwarty 3 grudnia br. w poznańskiej Galerii Dębiec. Będzie to placówka franczyzowa.

– Myślimy już o otwarciu dwóch kolejnych sklepów. Będziemy testować ten format biznesowy i jeżeli będziemy mieli sprzyjające warunki rozwoju, to znaczy pozyskamy odpowiednie lokalizacje, żeby można było na jednej przestrzeni zaprezentować ofertę dwóch marek i nawiążemy współpracę z odpowiednimi franczyzobiorcami będziemy otwierać kolejne sklepy w tym formacie – mówi nam Robert Momocki, prezes Toy Planet.

Polecamy wywiad z franczyzobiorcą Toy Planet: Odkryć w sobie dziecko i zarabiać

Umowa między poznańską Galerią Dębiec a Toy Planet i 5.10.15 została podpisana w październiku tego roku. Sklep zajmie lokal o powierzchni 174 m².

Toy Planet, otworzył pierwszy sklep w Polsce w 2006 roku, oferuje szeroki wybór zabawek – zarówno dla najmłodszych, jak i dla starszych dzieci. Do końca tego roku w tej sieci będzie działać 38 sklepów - wszystkie franczyzowe. 5.10.15 zaś to jedna z najdłużej działających w Polsce sieci oferujących ubrania i akcesoria dla dzieci. Ta marka również rozwija się w systemie partnerskim.

Sprawdź ofertę w katalogu

Finanse

  • Minimalna kwota: od 41 000 zł, lokal od 30m2 – od 52 000 zł
  • Opłata wstępna: brak
  • Opłata bieżąca: 800 zł + 1% od obrotu/miesiąc
  • Opłata marketingowa: brak

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram