Franczyzowe pizzerie zadamawiają się w galeriach

Autor: Redakcja
Data dodania: 14 lutego 2017
Kategoria:
Foto: freeimages.com
Telepizza rozpocznie działalność na food courcie Galerii Sandecja w pierwszej połowie 2017 roku.

Hiszpańska sieć pizzerii, która w Polsce ma około 120 lokali wchodzi do kolejnej galerii handlowej. Próbę sprawdzenia czy food courty to opłacalny kierunek rozwoju firma podjęła w połowie ub.r. i planuje dalszy rozwój w tym kierunku.

Telepizza rozpocznie działalność na food courcie Galerii Sandecja w pierwszej połowie 2017 roku. Do dyspozycji klientów zostanie oddana nowoczesna część gastronomiczna, z nowym wystrojem oraz nową ofertą gastronomiczną. Jest to część programu inwestycyjnego związanego z modernizacją obiektu. W ramach przewidzianych inwestycji nastąpi również rewitalizacja parkingu i części wspólnych galerii.

W połowie lutego tego roku w sieci Telepizza działało 119 lokali. Większość (85 pizzerii) jest prowadzona przez franczyzobiorców. W tym roku firma planuje otworzyć około 10 kolejnych lokali, w tym co najmniej 3 własne.

Telepizza rozpoczęła testowanie działalności lokali w centrach handlowych w połowie 2016 roku. Franczyzowe pizzerie zostały już otwarte m.in. w Galerii Victoria w Wałbrzychu i w Galerii Nowotarskiej w Nowym Targu. Placówki w nowym formacie, otwierane w strefach food court zajmują powierzchnię około 50-60 m².

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram