Franczyzowe marki na food courcie

Autor: Redakcja
Data dodania: 9 lutego 2017
Kategoria:
Foto: freeimages.com

Ofertę gastronomiczną Galerii Północnej w Warszawie powiększą lokale popularnej sieci fastfood i spaghetterie.

Podpisane zostały kolejne umowy najmu powierzchni handlowej. Funkcje usługowe oraz restauracyjne Galerii Północnej będą stanowić 20% powierzchni najmu centrum. Wśród nowych najemców znaleźli się m.in. McDonald’s i Makarun Spaghetti and Salad. To franczyzowe marki, które zapowiadają intensywny rozwój sieci lokali.

Jak powiedział Franczyzawpolsce.pl Krzysztof Stępień, franchising supervisor McDonald's Polska, w tym roku firma planuje otworzyć około 20 kolejnych restauracji, którymi będą zarządzać franczyzobiorcy.

Sieć Makarun Spaghetti and Salad również będzie się rozwijać w oparciu o franczyzę. W 2017 roku firma skupi się także na otwarciu pierwszych punktów za granicą. Spaghetterie powstaną w Hamburgu, a także w Limerick. Franczyzodawca nie zaprzestaje również poszukiwania dogodnych lokalizacji dla potencjalnych franczyzobiorców w Polsce. W 2016 roku firmie udało otworzyć 18 lokali, w tym pierwszy lokal w centrum handlowym.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram