Franczyzowe koncepty w jednym biurowcu

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Zaułek Piękna
Pijalnia Czekolady E.Wedel i Gorąco Polecam Nowakowski w jednym biurowcu.

W budynku Zaułek Piękna w Warszawie otworzono dwa nowe lokale gastronomiczne. Jednym z nich jest Pijalnia Czekolady E.Wedel, drugi to piekarnia Gorąco Polecam Nowakowski.

Zaułek Piękna, budynek biurowy z częścią handlową, usytuowany u zbiegu ulic Mokotowskiej, Pięknej i Kruczej, ugruntował swoją pozycję na usługowej mapie Warszawy.

Pijalnia Czekolady E.Wedel kusi klientów pitną czekoladą, kawą i deserami. Zaletą miejsca jest także zaciszne i nastrojowe wnętrze, w którym można miło spędzić czas.

Z kolei lokal Gorąco Polecam Nowakowski zaprasza okolicznych przechodniów do zakupów, kusząc szeroką ofertą pieczywa, ciastek i sałatek.

Pijalnia Czekolady E.Wedel i Gorąco Polecam Nowakowski to franczyzowe marki.  „Bardzo się cieszymy, że udało nam się wesprzeć fundusz Invesco, właściciela budynku Zaułek Piękna, w stworzeniu idealnego miejsca spotkań zarówno dla biznesu, jak i „po godzinach”. W okolicy brakowało wyraźnego punktu przyciągającego okolicznych mieszkańców, klientów pobliskich butików, pracowników biurowych czy też osób poszukujących miejsca do mniej formalnych spotkań biznesowych. Zaułek Piękna, wraz z rosnącą liczbą lokali usługowych, już dziś skutecznie wypełnia tę lukę” – mówi Kinga Zabłocka, Leasing Manager w Dziale Wynajmu Powierzchni Handlowych w firmie Knight Frank.

Zaułek Piękna, którego właścicielem jest Invesco Real Estate, został oddany do użytku w 2005 roku. Budynek oferuje ponad 8 tys. m² powierzchni biurowej klasy A oraz 600 m² powierzchni handlowo-usługowej. Dzięki ostatnio podpisanym umowom jest wynajęty w 100%.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram