Franczyzowe grill bary wystartują w połowie roku

Autor: Redakcja
Data dodania: 25 stycznia 2010
Kategoria:

grillPolish Grill Bar opóźnia otwarcie pierwszych restauracji, gdyż szykuje dla swoich przyszłych klientów dodatkową kulinarną niespodziankę.

Wcześniejsze zapowiedzi mówiły o otwarciu czterech restauracji na przełomie 2009 i 2010 roku. Plany te nie zostaną zrealizowane tak szybko, ale to nie kryzys w tym przeszkodził. - Postanowiliśmy wzbogacić nasze menu o pewien przysmak niemiecki, znany też polskim smakoszom. Aby móc przyrządzać ten produkt, musieliśmy zmienić koncepcję wizualizacji naszych lokali, inaczej zaprojektować kuchnię - mówi w rozmowie z portalem FranczyzawPolsce.pl Aleksandra Skawiniak z firmy Genesis Consulting, która jest francyzodawcą systemu Polish Grill Bar.

Pierwsza restauracja ma się pojawić w naszym kraju w czerwcu bądź we wrześniu, do końca roku otwarte zostaną maksymalnie cztery lokale. Mieszkańcy jakich miast zasmakują jako pierwsi nowych specjałów? Prawdopodobnie wrocławianie i gdańszczanie. Możliwe zaś, że dwie kolejne restauracje powstaną w mniejszych miejscowościach - rozmowy toczą się m.in. w Krośnie, Rzeszowie i Nowym Targu. - Chcemy rozwijać naszą sieć zarówno w dużych miastach, powyżej 200 tys. mieszkańców - tam preferowaną lokalizacją są centra handlowe, jak i w mniejszych miejscowościach turystycznych jak np. Zakopane, Krynica czy Nowy Targ. W przypadku tych drugich będą to lokale uliczne. Koszt najmu w centrach handlowych może być tam za wysoki w stosunku do ilości spodziewanych klientów - wyjaśnia Aleksandra Skawiniak.

Koszt inwestycji, jaki musi ponieść franczyzobiorca Polish Grill Bar, nie zmienił się z powodu dodatkowej oferty. Nadal jest to 60 tys. zł netto + adaptacja lokalu. Firma Genesis Consulting, francyzodawca systemu ma w planach ma wprowadzenie kolejnych ofert franczyzowych.

Joanna Cabaj - Bonicka
jcabaj@arss.com.pl

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 12 sierpnia 2022
Bezrobocie w Polsce najniższe od 32 lat
Data dodania: 11 sierpnia 2022
Ponad połowa Polaków akceptuje pracę na czarno
Data dodania: 10 sierpnia 2022
Sieć Duży Ben ma już 250 sklepów
Data dodania: 9 sierpnia 2022
Franczyza czy własny biznes?

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram