Franczyzodawcy dają pracę

Autor: Redakcja
Data dodania: 22 sierpnia 2015
Kategoria:
Foto: Olimp

Foto: Olimp

Dla jednych sierpień to wciąż wakacje, dla innych czas wytężonej pracy. Przybywa sklepów i lokali franczyzowych, jak i miejsc pracy. 

Tak jest m.in. w przypadku sieci Stokrotka, która przygotowuje się do otwarcia kolejnego sklepu w Białymstoku. Obecnie firma prowadzi rekrutację pracowników do nowego supermarketu. Poszukiwani są m.in. magazynierzy-sprzedawcy, sprzedawcy na stoisko mięsne oraz sprzedawcy-kasjerzy. Na zatrudnienie może liczyć 20 osób. W Białymstoku Stokrotka ma już 9 sklepów. Praca wre też w sieci sklepów z odzieżą Butik. W tę sobotę firma otwiera sklep w kłodzkiej Galerii Twierdza.

Nie zabrakło także nowości na rynku gastronomicznym. W środę otwarto kolejną restaurację Olimp na Śląsku. Nowy lokal rozpoczął działalność w budynku Silesia Star w Katowicach przy ul. Uniwersyteckiej 18. Trzeci Olimp na terenie aglomeracji śląskiej – obecnie z sukcesem  działają  Olimp Arena w Gliwicach oraz Olimp Francuska w Katowicach. W chwili obecnej sieć liczy 20 lokali własnych i 17 franczyzowych w całej Polsce. W najbliższych tygodniach planowane jest otwarcie restauracji Olimp w budynku Avon w Warszawie.

Z kolei z nowym wizerunkiem placówek wystartowała sieć piekarni Gorąco Polecam Nowakowski. Pierwsze sklepy w nowym koncepcie zostały uruchomione, m.in. przy ul. Domaniewskiej i w Atrium przy Al. Jana Pawła II w Warszawie.

Kolejne przejdą zmiany wkrótce. Nowy koncept został oparty na haśle „szczerość względem klienta”, dlatego sklep ma widoczne z ulicy zaplecze, na którym przygotowywane są świeże kanapki czy pieczywo do wypieku. Logo sklepu zostało wpisane w czarne a nie czerwone tło tak jak dotychczas. Gorąco Polecam Nowakowski to sieć 26 sklepów w Warszawie. Firma uruchomiła od początku roku trzy placówki.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram