Franczyzodawca wspiera handlowe start-upy

Data dodania: 8 marca 2017
Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Carrefour
Carrefour wspiera handlowe start-upy.

Carrefour jako pierwsza sieć handlowa w Polsce uruchamia inkubator technologiczny na potrzeby handlu. Projekt pozwoli sieci na poszukiwanie i wdrażanie innowacji istotnych dla całej branży, a także wesprze rozwój polskiej przedsiębiorczości i młodych talentów.

Francuski detalista, który rozwija w Polsce franczyzowe sieci sklepów Carrefour Express i Globi, udostępni wybranym start-upom przestrzeń biurową o powierzchni 650 m² w Warszawie, a jeden ze sklepów sieci stanie się polem do testów nowych pomysłów wypracowanych w ramach inkubatora, np. aplikacji i rozwiązań cyfrowych w dziedzinie optymalizacji procesów biznesowych i interakcji z klientami.

Carrefour zaprasza do współpracy firmy rozpoczynające działalność oraz z ugruntowaną pozycją w branży nowych technologii, a także uczelnie o profilu informatycznym lub handlowym.

Dostrzegamy olbrzymi potencjał intelektualny firm i uczelni działających nad Wisłą. To one będą kształtować przyszłość nowych technologii wykorzystywanych w krajowym, a także światowym biznesie. Mamy ambicję być nie tylko jednym z głównych graczy w obszarze handlu detalicznego, ale – dzięki inwestycji w polskie start-upy – zbudować znaczącą przewagę konkurencyjną i stać się synonimem firmy innowacyjnej – mówi Guillaume de Colonges, prezes Carrefour Polska.

Partnerem przedsięwzięcia jest Madiff, firma doradcza z dziedziny innowacji cyfrowych i nowych technologii, oraz jej akcelerator o nazwie i-Madiff. Jego rolą jest akceleracja firm w fazie szybkiego wzrostu oraz wspólna z Carrefour merytoryczna ocena i selekcja zgłaszanych projektów, a także wspieranie ich dalszego rozwoju, z finansowaniem łącznie.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram